EVERYTHING ABOUT درب اتوماتیک پارکینگ

Everything about درب اتوماتیک پارکینگ

Everything about درب اتوماتیک پارکینگ

Blog Article

سیستم درب اتوماتیک بازویی مانند درب‌های قدیم لولایی است با این تفاوت که دستور باز و بسته شدن درب، توسط موتور الکتریکی و از راه دور صادر می‌شود. این درب برای ورودی ویلاها و پارکینگ‌های بزرگ، بهترین گزینه به شمار می‌رود.

این درب های شیشه ای برای تفکیک کردن فضا های مختلف استفاده می شوند و باعث می شوند فضا مدرن و شیک به نظر آید.در این مقاله قصد داشتیم تا در رابطه با عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت درب شیشه ای تاشو صحبت کنیم تا اگر قصد خرید این نوع درب ها را دارید با دید باز و آگاهی اقدام به خرید نمایید.  

آدرس پلیس + ۱۰ لیست دفاتر استان قزوين شماره تلفن با نشانی

شماره تماس ۹۸۲۱۸۸۸۰۸۱۱+

در این موارد معمولا به پیشنهاد کارشناسان از درب ریلی استفاده می شود و لی نکته مهم و قابل توجه در استفاده از ذرب ریلی وجود د فضای عرضی مناسب دقیقا برابر درب موجود میباشد.

اما ممکن است این نوع درب‌ها آسیب دیده و دچار مشکل شوند، با توجه به اینکه تعمیرات درب‌ برقی یا اتوماتیک پارکینگی یک تخصص فنی است، در این زمینه شما باید از یک تعمیرکار متخصص جهت تعمیر و عیب‌یابی درب اتوماتیک پارکینگ آن‌ها کمک و راهنمایی بگیرید.

از طرفی با توجه به نوع درب سیستم هوشمندسازی خاصی بر روی آن پیاده شده است. اغلب این درب‌ها به کمک سنسور چشمی‌ای که در بالای آن‌ها تعبیه شده است نزدیک شدن فرد را تشخیص داده و باز می‌شوند.

خیلی خوشحالیم که رضایت شما توانستیم به دست بیاوریم و تمام تلاشمان برای بهبود کیفیت و رضایت مشتریان انجام خواهیم داد.

اگر سیستم های هوشمند متصل به درب اتوماتیک کنیم میتوانیم از اپلیکیشن برای کنترل درب استفاده کنیم.

استفاده از درب‌ برقی اتوماتیک برای افراد آسان و راحت است.

درب‌ اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی یا سکشنال از مدرن‌ترین و جدیدترین درب‌های اتوماتیک در بازار ایران و جهان محسوب می‌شوند که برای ورودی پارکینگ در محل‌های مختلفی از جمله مناطق مسکونی، اماکن اداری و تجاری می‌تواند یک انتخاب مناسب باشند.

استفاده از درب سکشنال باعث بهره‌مندی از فضای بیشتر، به خصوص در پارکینگ‌ها می‌باشد. فضای مورد نیاز برای باز و بسته شدن درب در انواع درب‌های اتوماتیک یکی از دغدغه‌های مهم می‌باشد.

درب اتوماتیک که انتخاب میکنیم مهم هست که برای چه مکانی میخوایم یا نه همه با یه آپشن ارائه میشن ؟

مطالب بصورت خودکار از خبرگزاری ها و سایتها، پویش و نمایش داده می شوند و مجله اینترنتی ستاره ها مسئولیتی در قبال محتوا، ندارد!

Report this page